Dviženklę persvarą iššvaistęs „Žalgirio“ jaunimas nusileido „Šilutei“ 1

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Kauno „Žalgirio-2“ (17-9) krepšininkai. Šeštadienį Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 69:74 (20:16, 17:17, 19:21, 13:20) nusileido „Šilutės“ (14-12) ekipai.

27-ąją rungtynių minutę jaunieji žalgiriečiai turėjo dviženklę persvarą (54:44), tačiau šilutiškiai pasiduoti nebuvo linkę, atsakė atkarpa 10:1 ir po Ernesto Sederevičiaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki minimumo (55:54).

Iki pat rungtynių pabaigos komandos žengė koja kojon, tačiau Linas Lekavičius pelnė 7 taškus paeiliui ir likus 28 sekundėms padidino „Šilutės“ persvarą iki 8 taškų (64:72).

Vis dėlto kauniečiai surengė žaibišką spurtą 5:0 ir po Giedriaus Bergaudo tolimo šūvio priartėjo iki vieno metimo – 69:72, tačiau pražanga likus 3 sekundėms sustabdytas Herkus Kumpys šaltakraujiškai realizavo baudas ir įvirtino šilutiškių pergalę (69:74).

„Šilutės“ gretose pirmuoju smuiku griežė Valdas Vasylius. 37-erių veteranas per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 18 (6 atk. kam.), Paulius Murauskas 17 (1/6 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Titas Sargiūnas 13.

„Šilutė“: Ernestas Sederevičius 20 (7/9 dvit., 9 atk. kam.), Valdas Vasylius 19 (13 atk. kam.), Linas Lekavičius 15 (5/11 dvit.).