„Žalgiris-2“ užtikrinta pergale pradėjo NKL atkrintamąsias 0

Pergale NKL – VIKINGLOTTO atkrintamąsias pradėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai. Arvydo Gronskio auklėtiniai aštuntfinalio starte namuose 85:71 (30:15, 19:16, 18:16, 18:24) privertė pasiduoti Molėtų „Ežerūną-Atletą“.

Aštuntfinalio serijoje iki 2 pergalių žalgiriečiai išsiveržė į priekį – 1-0. Antrosios rungtynės antradienį įvyks Molėtuose.

Žalgiriečiai įspūdingai pradėjo rungtynes ir aštuntąją minutę komandas jau skyrė 21 taškas – 28:7.

Po šalto dušo atsigavę Molėtų krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje apkarpė deficitą iki 14 taškų (39:53), tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigę šeimininkai vėl susigrąžino solidžią persvarą – 67:47.

Likus žaisti 3 minutes, svečiams pavyko priartėti iki 11 taškų (64:75), tačiau dar didesnės intrigos atkurti nepavyko ir „Žalgiris-2“ įsirašė pirmąją pergalę aštuntfinalio serijoje.

Nugalėtojams Justinas Ramanauskas per 28 minutes įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: J.Ramanauskas 15, D.Stenionis 13 (4 rez. perd.), P.Murauskas 12, G.Bergaudas 8 (7 atk. kam.), K.Babušis 7, T.Sargiūnas 7, M.Rubštavičius 6, G.Nemeikša 6, U.Jaruševičius 5 (6 atk. kam.), V.Kozys 4, G.Mačionis 2.

„Ežerūnas-Atletas“: I.Juškevičius 17 (9 atk. kam.), E.Džiaugys 12 (7 atk. kam.), R.Mačiulis 11.