Atsinaujinę ir alkani – kaip vyksta „Žalgiris-2“ pasirengimas sezonui 0

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Kauno „Žalgirio-2“ komandos laukia išbandymų kupinas sezonas. Stipriai atsinaujinę ir dalį lyderių į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubus išleidę „Žalgirio“ dubleriai toliau remsis jaunais krepšininkais ir augins pamainą pagrindinei komandai.

Pasirengimo sezonui metu jaunieji žalgiriečiai jau sužaidė keletą kontrolinių rungtynių, kuriose jėgas išmėgino ne tik su Vokietijos klubu, bet ir su LKL ekipomis.

„Žalgiris TV“ komanda apsilankė „Žalgiris-2“ ekipos treniruotėje ir parengė reportažą apie artimiausios Lietuvos čempionų pamainos pasirengimą.

„Viskas neblogai. Pradėjome rugpjūčio antrą dieną ir turėjome nemažai laiko treniruotėms su atletinio rengimo treneriu, dabar sužaidėme keletą draugiškų rungtynių. Pasiruošimą vertinu teigiamai“, – sakė „Žalgiris-2“ vyr. treneris Vytautas Pliauga.

Komandai atsisveikinus su dalimi vyresnių krepšininkų, jų vietas „Žalgiris-2“ ekipoje užims praėjusiais metais mažiau žaidę arba tik „Žalgiris-3“ ekipoje tobulėję vyrukai.

„Reiktų atkreipti dėmesį, kad jaunimas ateina į NKL, kur žaidžia vyrai. Skiriasi fiziškumas, greičiai. Reikia adaptuoti juos tam, kad jie sugebėtų priimti greitus sprendimus“, – apie didžiausius iššūkius kalbėjo strategas.

Tiesa, prieš pat sezoną dublerių ekipą pasiekė ir prasta žinia – traumas patyrė su pagrindine komanda pasirengimą sezonui pradėję Mantas Rubštavičius ir Dominykas Stenionis.

„Gaila, jų netektys tikrai koreguos mūsų sezoną, bet klausimas, kuriam laikui jie iškrito. Vis tik, turime didelį pliusą, kadangi galime pasikviesti žaidėjų ir iš trečios mūsų komandos, iš kurios greičiausiai ir pildysimės“, – kalbėjo V.Pliauga.

Vienas iš žaidėjų, kuriam artėjančiame sezone numatomas didesnis vaidmuo – 17-metis Kajus Kublickas, pernai daugiausiai rungtyniavęs Regionų krepšinio lygos (RKL) pirmenybėse

„Viskas po truputį – visi esame pažįstami, klausomės trenerių nurodymų ir judėsime tikslo link. Manau, kad mes stengsimės užpildyti išvykusių žaidėjų vietą ir pakeisti juos“, – „Žalgiris TV“ sakė gynėjas.

Naujausiame „Žalgiris TV“ vaizdo įraše pamatysite ne tik vaizdų iš komandos treniruotės, bet ir išgirsite išsamesnius V.Pliaugos, K.Kublicko ir Liutauro Lelevičiaus komentarus.