Jaunieji žalgiriečiai NKL pirmenybėse pralaimėjo Gargždų komandai 1

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutrūko dviejų iš eilės Kauno „Žalgirio“ dublerių laimėtų rungtynių serija. Vytauto Pliaugos treniruojami jaunieji žalgiriečiai šeštadienį rezultatu 63:80 (15:17, 11:19, 14:19, 23:25) nusileido „Gargždų“ krepšininkams.

Penkis taškus pelnius Kajui Kublickui ir du pridėjus Motiejui Krivui žalgiriečiai rungtynes pradėjo spurtu 7:0, tačiau netrukus jau patys pralaimėjo tokią pačią atkarpą – 7:7. Galingą reidą po krepšiu surengė Liutauras Lelevičius, po dvitaškį pataikė Dominykas Butka ir Ugnius Jaruševičius, o kėlinį taikliais baudų metimais užbaigė L.Lelevičius – 15:17.

Tris taškus surinko M.Krivas, dvitaškį pataikė Titas Sargiūnas, o L.Lelevičius pataikė iš toli – 23:23. Tiesa, likusią penkių minučių atkarpą žalgiriečiai pralaimėjo 3:13, o vienintelius taškus pelnė baudos metimą pataikęs U.Jaruševičius ir dvitaškiu pasižymėjęs Dominykas Butka – 26:36.

Po pertraukos po dvitaškį realizavo M.Krivas ir U.Jaruševičius, keturis taškus surinko Dovydas Butka, o Gytis Nemeikša realizavo du tolimus metimus – 40:55.

M.Krivas sumetė du baudų metimus, G.Nemeikša galingai įdėjo iš viršaus ir pataikė dvitaškį, o K.Kublickas surinko keturis taškus iš eilės – 50:60. L.Lelevičius pasižymėjo septyniais pelnytais taškais, po tritaškį pataikė Dovydas Butka ir T.Sargiūnas, tačiau varžovams prilygti nepavyko – 63:80.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 14 (4 rez. perd.), G.Nemeikša 10 (9 atk. kam.), K.Kublickas 9, M.Krivas 9, Dovydas Butka 7 (5 atk. kam.), T.Sargiūnas 5, U.Jaruševičius 5, Dominykas Butka 4, E.Bartninkas 0, M.Tamulevičius 0, N.Montvila 0.

„Gargždai“: M.Runkauskas 19, B.Ilevičius 16, M.Ruikis 14, S.Galdikas 12.