Rungtynių pabaigą geriau sužaidę dubleriai įveikė svečius iš Joniškio 0

Kauno „Žalgiris-2“ sėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo antrą pergalę iš eilės. Šį kartą žalgiriečiai namuose rezultatu 69:67 (15:19, 22:13, 13:21, 19:14) įveikė Joniškio „Delikateso“ komandą.

Nedas Montvila įdėjo iš viršaus, po du taškus surinko Motiejus Krivas, Kajus Kublickas ir Dominykas Butka, Ugnius Jaruševičius pelnė penkis iš eilės, o kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė Titas Sargiūnas – 15:19.

Antrame ketvirtyje šešis taškus surinko Liutauras Lelevičius, dešimt pridėjo M.Krivas, T.Sargiūnas ir U.Jaruševičius pridėjo po dvitaškį, o Dominykas Butka ir K.Kublickas realizavo po vieną baudos metimą – 37:32.

Po pertraukos M.Krivas pataikė iš po krepšio, L.Lelevičius įdėjo iš viršaus, o Gytis Nemeikša taikliai metė iš toli ir pridėjo baudos metimą – 45:39. Dėjimu pasižymėjo Dovydas Butka, dvitaškį realizavo Emilis Bartninkas, o N.Montvila įmetė vieną baudos metimą – 50:53.

Paskutiniame ketvirtyje žalgiriečiai pranašumą susigrąžino po K.Kublicko, N.Montvilos ir U.Jaruševičiaus dvitaškių – 56:53. Du taškus įmetė T.Sargiūnas ir M.Krivas, o tada lyderio vaidmens ėmėsi ir pergalę komandai nukalė L.Lelevičius, kuris surinko net devynis taškus – 69:67.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 17 (6 atk. kam.), M.Krivas 16 (9 atk. kam.), U.Jaruševičius 9 (5 atk. kam.), T.Sargiūnas 6 (4 rez. perd.), N.Montvila 5, K.Kublickas 5, G.Nemeikša 4, Dominykas Butka 3 (7 atk. kam.), Dovydas Butka 2, E.Bartninkas 2 (8 atk. kam.), M.Tamulevičius 0.

„Delikatesas“: T.Balčiūnas 19 (22 atk. kam.), D.Rackley 13, L.Rimeikis 12.