„Žalgirio“ dubleriai išvykoje patiesė „Vytį“ 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo penktą pergalę iš eilės. Žalgiriečiai išvykoje rezultatu 76:68 (21:20, 19:20, 14:17, 22:11) įveikė Šakių „Vyčio“ komandą.

Motiejus Krivas pasižymėjo septyniais taškais, Liutauras Lelevičius dukart pataikė iš toli ir pridėjo dvitaškį, vieną tritaškį realizavo Gytis Nemeikša, o tris taškus pirmojo ketvirčio pabaigoje surinko Ugnius Jaruševičius – 21:20.

Dovydas Butka, U.Jaruševičius ir M.Krivas antrame ketvirtyje pelnė po keturis taškus, G.Nemeikša surinko penkis, o dar vienu dvitaškiu pasižymėjo L.Lelevičius – 40:40.

Iškart po pertraukos dvitaškius realizavo Dovydas Butka ir M.Krivas, po tris taškus tada pelnė Dominykas Butka ir Matas Repšys, o po du įsirašė U.Jaruševičius ir L.Lelevičius – 54:47.

Du dvitaškius ketvirtojo kėlinio pradžioje įmetė M.Krivas, Dominykas Butka surinko penkis taškus iš eilės, o U.Jaruševičius vėl persvėrė rezultatą – 65:64. Baudos metimą realizavo Titas Sargiūnas, Dovydas Butka pataikė nelengvą metimą, U.Jaruševičius pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, svarbų tolimą metimą smeigė Dominykas Butka, o M.Krivas dvitaškiu įtvirtino kauniečių pergalę – 76:68.

„Žalgiris-2“: M.Krivas 19 (5 atk. kam.), U.Jaruševičius 14, L.Lelevičius 12, Dominykas Butka 11, Dovydas Butka 8 (5 atk. kam.), G.Nemeikša 8, M.Repšys 3, T.Sargiūnas 1 (4 rez. perd.), N.Montvila 0, D.Stenionis 0, J.Bonga 0.

„Vytis“: A.Pukelis 22 (9 atk. kam.), A.Mikštas 11 (7 atk. kam.).