NKL pirmenybėse – šeštoji dublerių pergalė iš eilės 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda pratęsė pergalingą seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje rezultatu 78:63 (18:15, 25:10, 21:16, 14:22) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ ekipą ir įsirašė šeštą pergalę paeiliui, o iš viso per 19 rungtynių yra laimėję 13 kartų.

Pirmuosius aštuonis žalgiriečių taškus rungtynėse pelnė broliai Dominykas ir Dovydas Butkos, dvitaškį pridėjo ir vėliau baudos metimą realizavo Motiejus Krivas. Ugnius Jaruševičius ir Gytis Nemeikša pasižymėjo dvitaškiais, o Liutauras Lelevičius pasinaudojo varžovų technine pražanga ir surinko tris taškus – 18:15.

Po du taškus antrojo kėlinio pradžioje įsirašė Dominykas Butka ir Titas Sargiūnas, net aštuonis taškus surinko M.Krivas, o Mantas Rubštavičius taikliai metė iš toli – 33:21. Dovydas Butka ir L.Lelevičius pridėjo dvitaškius, o Matas Repšys ir T.Sargiūnas smeigė po tritaškį – 43:25.

Po pertraukos šešiais taškais pasižymėjo Dovydas Butka, L.Lelevičius ir M.Krivas pridėjo po du, o  T.Sargiūnas surinko penkis – 59:38. Iš toli taikliai atakavo Dominykas Stenionis, o kėlinuko pabaigoje Dovydas Butka įdėjo iš viršaus – 64:41.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai pradėjo šiek tiek strigti puolime, o per pirmas šešias minutes vos penkis taškus sukrapštė T.Sargiūnas – 69:52. Tuomet dar du taškus iš po krepšio įmetė M.Krivas, D.Stenionis surinko penkis iš eilės, o Dominykas Butka taikliu dvitaškiu uždarė rungtynes – 78:63.

„Žalgiris-2“: T.Sargiūnas 16 (5 rez. perd.), M.Krivas 15 (14 atk. kam., 2 blk.), Dovydas Butka 13, Dominykas Butka 9 (8 atk. kma.), D.Stenionis 8 (4 rez. perd., 2 per. kam.), L.Lelevičius 7, M.Rubštavičius 3, M.Repšys 3, U.Jaruševičius 2 (2 blk.), G.Nemeikša 2 (8 atk. kam.), N.Montvila 0, M.Tamulevičius 0.

„Perlas“: M.Šerkšnas 19, G.Mulevičius 10 (12 atk. kam.), R.Stankevičius 10 (2 per. kam.).