Tęsiasi „Žalgirio-2“ pergalių serija NKL pirmenybėse 0

Vytauto Pliaugos treniruojami Kauno „Žalgirio“ dubleriai toliau tęsia įspūdingą pergalių seriją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Kauniečiai namuose rezultatu 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) įveikė Palangos „Kuršius“ ir įsirašė jau septintą pergalę iš eilės.

Dvikova Kaune prasidėjo Motiejaus Krivo dvitaškiu, Liutauro Lelevičiaus tritaškiu, keturiais Dominyko Stenionio ir penkiais Manto Rubštavičiaus taškais – 14:7. Penkis taškus surinko Ugnius Jaruševičius, dvitaškį pataikė Gytis Nemeikša, o M.Krivas dar realizavo vieną baudos metimą – 22:14.

Baudos metimu antrą ketvirtį pradėjo Joshua Bonga, dvitaškį pataikė Matas Repšys, keturis taškus surinko L.Lelevičius, o po Nedo Montvilos metimo komandas skyrė dviženklis skirtumas – 31:21. Iš toli taikliai metė D.Stenionis, dvitaškius metimus suvertė M.Krivas ir U.Jaruševičius, gerą reidą surengė Titas Sargiūnas, o kėlinuką keturiais taškais užbaigė M.Rubštavičius – 44:33.

Po pertraukos po du taškus pelnė L.Lelevičius ir Dovydas Butka, D.Stenionis ir G.Nemeikša smeigė po tritaškį, o keturiais taškais iš eilės vėl pasižymėjo M.Rubštavičius – 58:46.

Varžovų techninę pražangą taikliu baudos metimu pavertė L.Lelevičius, M.Rubštavičius pataikė tritaškį su varžovo pražanga, o G.Nemeikša įdėjo iš viršaus – 65:46. Dar penkis taškus pridėjo M.Rubštavičius, taikliai iš toli atakavo T.Sargiūnas, baudos metimą realizavo D.Stenionis, o rungtynes taikliu dviejų taškų vertės metimu užbaigė Dovydas Butka – 76:63.

„Žalgiris-2“: M.Rubštavičius 22, D.Stenionis 11, L.Lelevičius 10 (5 atk. kam.), U.Jaruševičius 7 (8 atk. kam.), G.Nemeikša 7 (6 atk. kam.), M.Krivas 5 (6 atk. kam.), T.Sargiūnas 5, Dovydas Butka 4 (5 atk. kam.), N.Montvila 2, M.Repšys 2, J.Bonga 1 (4 rez. perd.), Dominykas Butka 0.

„Kuršiai“: D.Hanesas 21, J.Youngas 11, E.Jaškus 10.