Antrąjį NKL ratą jaunieji žalgiriečiai užbaigė nesėkme 0

Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šeštadienį užbaigė antrąjį reguliariojo sezono ratą. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje rezultatu 50:70 (9:16, 12:21, 15:15, 14:18) nusileido „Gargždų“ komandai. Trečiasis ratas su dviem grupėmis po septynias komandas startuos sausio 27 dieną, o jaunieji žalgiriečiai bus tarp septynių stipriausių komandų.

Liutauras Lelevičius dvikovos pradžioje pataikė vieną baudos metimą iš trijų, dvitaškiu pasižymėjo Nedas Montvila, tačiau tada kauniečių puolimas įstrigo, o atkarpa buvo pralaimėta rezultatu 0:12 – 3:12. Taškų badą nutraukė Motiejaus Krivo dvitaškis, dar du taškus įsirašė N.Montvila, dvitaškį įmetė ir Emilis Bartninkas – 9:16.

Po dvitaškį realizavo L.Lelevičius, N.Montvila ir Ugnius Jaruševičius, tačiau deficitas antrojo kėlinio viduryje išaugo iki dviženklio – 15:30. Keturiais taškais pasižymėjo M.Krivas, o Matas Repšys pridėjo taiklų dviejų taškų vertės metimą – 21:37.

Iškart po pertraukos savo taškų sąskaitą atsidarė Dominykas Butka, tritaškį smeigė N.Montvila, o M.Krivas ir Titas Sargiūnas sumetė dvitaškius – 30:42. Dar vieną baudos metimą įmetė L.Lelevičius, T.Sargiūnas ir U.Jaruševičius pridėjo po du taškus, o varžovų trenerio techninę pražangą taikliu baudos metimu pavertė Dominykas Stenionis – 36:52.

Tašką baudos metimu įsirašė M.Repšys, dvitaškį pataikė Dovydas Butka, Kajus Kublickas sumetė du baudų metimus, tačiau tai buvo visi svečių taškai per pusę kėlinio – 41:61. M.Krivas įmetė baudos metimą ir vėliau pridėjo dvitaškį, keturis taškus iš eilės pelnė Joshua Bonga, L.Lelevičius sumetė du baudų metimus, tačiau rungtynes V.Pliaugos auklėtiniai pralaimėjo dviženkliu skirtumu – 50:70.

„Žalgiris-2“: M.Krivas 11 (9 atk. kam.), N.Montvila 9 (6 atk. kam.), L.Lelevičius 6, U.Jaruševičius 4, T.Sargiūnas 4, J.Bonga 4, M.Repšys 3, Dovydas Butka 2, Dominykas Butka 2, Kajus Kublickas 2, E.Bartninkas 2, D.Stenionis 1.

„Gargždai“: M.Stašys 16 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), E.Bružas 13, B.Ilevičius 12.