„Žalgiris-2“ suklupo Gargžduose 0

Kauno „Žalgiris-2“ nesėkmingai pradėjo antrą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono dalį, kurioje turnyro lentelė yra skilusi į dvi dalis. Pirmoje jos pusėje rungtyniaujantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai rezultatu 81:85 (13:20, 18:22, 31:21, 19:22) nusileido „Gargždų“ komandai.

Po Gyčio Nemeikšos tritaškio ir taiklių Kajaus Kublicko bei Liutauro Lelevičiaus dvitaškių kauniečiai pirmavo rezultatu 7:6, bet tada varžovai surengė spurtą ir šovė į priekį. L.Lelevičius dar pataikė baudos metimą, Ugnius Jaruševičius pridėjo dvitaškį, o K.Kublickas pelnė dar tris taškus ir sumažino atsilikimą iki vienženklio – 13:20.

Varžovai savo pranašumą kėlinio pradžioje beveik padvigubino ir žalgiriečiai vėl atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 13:26. Tada G.Nemeikša ir Emilis Bartninkas pelnė po penkis taškus, Dovydas Butka pataikė tolimą metimą, po dvitaškį pridėjo L.Lelevičius ir Dominykas Butka, o kėlinio pabaigoje Dovydas Butka dar pataikė baudos metimą – 31:42.

G.Nemeikša pasižymėjo dvitaškiu, E.Bartininkas pataikė baudos metimą, o Dovydas Butka smeigė du tritaškius – 40:44. Po G.Nemeikšos ir Dominyko Butkos taškų rezultatas jau buvo lygus, o Dovydas Butka dėjimu rezultatą ir persvėrė – 46:44. K.Kublickas pridėjo keturis taškus,   G.Nemeikša pasižymėjo dvitaškiu, o net dešimt taškų surinko L.Lelevičius – 62:63.

Po du taškus surinko U.Jaruševičius ir broliai Butkos, o vėliau po dvitaškį pataikė L.Lelevičius ir G.Nemeikša – 72:71. Tris baudų metimus sumetė K.Kublickas, du taškus įsirašė G.Nemeikša, L.Lelevičius pelnė dar keturis, tačiau iškovoti pergalės vis tik nepavyko – 81:85.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 21 (5 rez. perd.), G.Nemeikša 18 (7 atk. kam.), Dovydas Butka 14 (7 atk. kam.), K.Kublickas 12 (6 rez. perd.), Dominykas Butka 6 (5 atk. kam.), E.Bartninkas 6, U.Jaruševičius 4, M.Rubštavičius 0, J.Bonga 0, N.Montvila 0.

„Gargždai“: D.Romančenko 23, M.Stašys 19, M.Runkauskas 12, A.Kačinas 11.