„Žalgiris-2“ Kaune pralaimėjo svečiams iš Telšių 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda patyrė nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose rezultatu 70:79 (20:22, 15:20, 18:18, 17:19) nusileido „Telšių“ komandai.

Motiejus Krivas rungtynes atidarė taikliu dvitaškiu metimu, vieną baudos metimą realizavo Liutauras Lelevičius, bet varžovai šovė į priekį – 3:12. L.Lelevičius pridėjo du taškus, keturis iš eilės surinko Dovydas Butka, tuomet šešiais pasižymėjo Ugnius Jaruševičius, o kėlinuką užbaigė penki Dominyko Butkos taškai – 20:22.

U.Jaruševičius ir Mantas Rubštavičius taškus rinko baudų metimais, tas pats U.Jaruševičius ir Kajus Kublickas pataikė po dvitaškį, o L.Lelevičius įdėjo iš viršaus – 31:32. Du baudų metimus realizavo Gytis Nemeikša, dar vieną dvitaškį pataikė U.Jaruševičius, tačiau deficitas išaugo – 35:42.

Po pertraukos trimis taškais pasižymėjo M.Rubštavičius, o L.Lelevičius, Dovydas Butka ir G.Nemeikša pataikė dvitaškius – 44:53. Po du taškus pelnė Emilis Bartninkas ir U.Jaruševičius, keturis surinko M.Rubštavičius, o L.Lelevičius tašką pridėjo nuo baudų metimo linijos – 53:60.

Tolimą metimą pataikė M.Krivas, po du taškus pridėjo Dovydas Butka ir K.Kublickas, o po M.Rubštavičiaus ir L.Lelevičiaus tritaškių komandas skyrė vos taškas – 66:67. Dvitaškiu pasižymėjo M.Krivas, tačiau tada žalgiriečiai daugiau nei tris minutes nepelnė taškų ir paleido varžovus į priekį – 68:77. Dvikovos pabaigoje du taškus dar įsirašė Dovydas Butka, tačiau rungtynių baigties tai jau nepakeitė – 70:79.

„Žalgiris-2“: U.Jaruševičius 14, M.Rubštavičius 13 (5 atk. kam.), L.Lelevičius 11, Dovydas Butka 10 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Krivas 7 (10 atk. kam.), Dominykas Butka 5, G.Nemeikša 4 (6 atk. kam.), K.Kublickas 4 (6 rez. perd.), E.Bartninkas 2, J.Bonga 0.

„Telšiai“: D.Rasys 20, O.Kaminskis 12, L.Kaveckis 12, M.Norkus 12.