„Žalgiris-2“ gavo NKL lyderių pamoką 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) gavo skaudžią pamoką iš lygos lyderio Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubo. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose pralaimėjo rezultatu 67:97 (10:30, 18:14, 23:21, 16:32).

Dvikovą kauniečiai pradėjo labai prastai ir pirmų penkių minučių atkarpą pralaimėjo net 0:14. Gytis Nemeikša ir Mantas Rubštavičius pataikė tolimus metimus, keturis taškus iš eilės surinko Motiejus Krivas, tačiau deficitas jau siekė dvi dešimtis taškų – 10:30.

Dar du taškus iš po krepšio pelnė M.Krivas, po dvitaškį pridėjo Dovydas Butka, M.Rubštavičius ir Kajus Kublickas, tačiau deficitas nemažėjo – 18:38. Dviem taškais pasižymėjo M.Rubštavičius, keturis taškus iš eilės surinko G.Nemeikša, o kėlinuką taikliais metimais pabaigė Dovydas ir Dominykas Butkos – 28:44.

M.Rubštavičius smeigė tritaškį, Dominykas Butka realizavo baudos metimą, o po septynių M.Krivo taškų kauniečiai šiek tiek priartėjo – 39:50. Emilis Bartninkas ir K.Kublickas sumetė po du taškus, M.Rubštavičius pataikė du tritaškius iš eilės, o kėlinio pabaigoje pirmuosius savo taškus pelnė Liutauras Lelevičius – 51:65.

Nors L.Lelevičius, M.Rubštavičius ir Joshua Bonga pasižymėjo taikliais metimais, deficitas vėl augo – 57:78. Sėkmingai po krepšiu pralindo G.Nemeikša, po du taškus įsirašė M.Krivas ir Dominykas Butka, keturis pridėjo E.Bartninkas, bet dvikovos pabaigoje varžovai įgijo dar didesnę persvarą ir kauniečiai liko be pergalės – 67:97.

„Žalgiris-2“: M.Rubštavičius 18, M.Krivas 15 (5 atk. kam.), G.Nemeikša 9, E.Bartninkas 6, Dominykas Butka 5 (5 atk. kam.), Dovydas Butka 4, K.Kublickas 4 (5 rez. perd.), L.Lelevičius 4, J.Bonga 2.

„Sūduva-Mantinga“: Š.Beniušis 19, L.Aukštikalnis 19, E.Jezukevičius 14, E.Džiaugys 13.