„Žalgiris-2“ antrą kartą per savaitę Vilkaviškio komandos neįveikė 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nepavyko antrą kartą šią savaitę įveikti Vilkaviškio „Perlo“. Ketvirtadienį laimėję kauniečiai šį kartą išvykoje pralaimėjo rezultatu 76:94 (16:29, 21:27, 16:25, 23:13).

Titas Sargiūnas ir Dovydas Butka susitikimą pradėjo taikliais dvitaškiais, tačiau varžovai šovė į priekį – 4:10. Dovydas Butka, Liutauras Lelevičius ir Joshua Bonga taikliai atakavo iš toli, Gytis Nemeikša pridėjo dvitaškį, o Dominykas Butka realizavo vieną baudos metimą – 16:27.

Keturiais taškais po pertraukėlės pasižymėjo J.Bonga ir T.Sargiūnas, tris surinko M.Rubštavičius, o po du sumetė Motiejus Krivas ir Dovydas Butka – 31:49. Dar vieną dvitaškį sėkmingai paleido M.Krivas, L.Lelevičius įdėjo iš viršaus, o kėlinio pabaigoje du baudų metimus realizavo M.Rubštavičius – 37:54.

Penkis taškus iš eilės po pertraukos surinko Nedas Montvila, tiek pat pridėjo Dovydas Butka, dvitaškį pataikė ir T.Sargiūnas, tačiau tada kauniečių puolimas įstrigo penkioms minutėms – 49:74. Du baudų metimus kėlinuko gale sumetė Dominykas Butka, o kėlinį reidu į baudos aikštelę užbaigė J.Bonga – 53:81.

Vidutinio nuotolio metimą realizavo Dovyas Butka, J.Bonga pataikė iš toli, du tritaškius taikliai paleido M.Rubštavičius, o dvitaškiu pasižymėjo U.Jaruševičius – 66:83. Taikliai iš toli atakavo Domantas Šarauskas, keturis taškus dar įsirašė U.Jaruševičius, o rungtynių pabaigoje tris taškus surinko M.Krivas – 76:94.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 14 (5 atk. kam.), J.Bonga 12 (4 rez. perd.), M.Rubštavičius 11, T.Sargiūnas 8, M.Krivas 7 (6 atk. kam.), U.Jaruševičius 6 (6 atk. kam.), N.Montvila 5, L.Lelevičius 5, D.Šarauskas 3, Dominykas Butka 3, G.Nemeikša 2, K.Kublickas 0.

„Perlas“: G.Lozoya 18, R.Stankevičius 18, A.Venckus 15.