Dubleriai patyrė nesėkmę Telšiuose 0

Kauno „Žalgiris-2“ patyrė pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje rezultatu 64:73 (7:18, 21:16, 20:15, 16:24) pralaimėjo „Telšių“ ekipai.

Dvikova Telšių mieste prasidėjo nerezultatyviai. Per penkias minutes „Žalgirio“ jaunimo komandos gretose dvitaškiu pasižymėjo Ugnius Jaruševičius ir tris baudų metimus sumetęs Mantas Rubštavičius – 5:6. Tiesa, antroji kėlinio dalis buvo dar prastesnė. Per ją du baudų metimus realizavo Motiejus Krivas, o atkarpa buvo pralaimėta rezultatu 2:12 – 7:18.

Dvitaškį iš po krepšio įmetė Dominykas Butka, dvitaškiais su pražangomis pasižymėjo Gytis Nemeikša ir Kajus Kublickas, o Dovydas Butka pataikė iš toli – 18:28. K.Kublickas pasižymėjo dviem taškais, M.Krivas pridėjo keturis, o po du baudų metimus sumetė Dovydas Butka ir Liutauras Lelevičius – 28:34.

M.Rubštavičius ir G.Nemeikša po pertraukos sumetė dvitaškius, o M.Krivas įdėjo iš viršaus – 34:41. Po penkis taškus per keletą minučių įsirašė Nedas Montvila ir L.Lelevičius, dar keturis surinko M.Krivas ir skirtumas sumažėjo iki taško – 48:49.

Deja, bet lemiamo ketvirčio metu geriau sužaidė aikštės šeimininkai. L.Lelevičius smeigė du tritaškius, po du taškus pridėjo M.Rubštavičius, Joshua Bonga ir Dominykas Butka, o žalgiriečiai vis dar buvo kovoje – 60:64. Per likusias beveik keturias minutes kauniečiams po du taškus pelnė L.Lelevičius ir M.Rubštavičius, tačiau to nepakako – 64:73.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 15 (5 atk. kam.), M.Krivas 12 (8 atk. kam.), M.Rubštavičius 9, N.Montvila 5 (5 atk. kam.), G.Nemeikša 5, K.Kublickas 5, Dovydas Butka 5, Dominykas Butka 4, J.Bonga 2, U.Jaruševičius 2, D.Šarauskas 0.

„Telšiai“: D.Cegersas 17, D.Rasys 16, I.Razutis 11, O.Kaminskis 10.