„Žalgiris-2“ pralaimėjo NKL lyderiams 0

Vytauto Pliaugos treniruojami Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai iš Marijampolės į Kauną grįžo be pergalės. Jaunieji žalgiriečiai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse išvykoje rezultatu 67:78 (15:16, 21:25, 11:17, 20:20) nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipai.

Rungtynės Marijampolėje prasidėjo gana lygiai, tad įpusėjus kėliniui, po keturių Dovydo Butkos taškų ir Nedo Montvilos bei Gyčio Nemeikšos dvitaškių, komandas skyrė vos taškas – 8:9. G.Nemeikša ir Dovydas Butka pridėjo po dar vieną taiklų dvitaškį, Joshua Bonga įmetė baudos metimą, o Mantas Rubštavičius savo taškų sąskaitą papildė dviem taškais – 15:16.

Septynis taškus surinko Kajus Kublickas, dvitaškiais pasižymėjo Titas Sargiūnas ir Motiejus Krivas, tačiau deficitas augo – 26:32. M.Krivas ir T.Sargiūnas realizavo po du baudų metimus, J.Bonga ir G.Nemeikša pelnė po du taškus, o kėlinio pabaigoje atsilikimą dar vienu taikliu metimu sumažino Dovydas Butka – 36:41.

Po pertraukos jaunieji žalgiriečiai įstrigo varžovų gynyboje, taškų nepelnė beveik pusę kėlinio ir jau turėjo dviženklį deficitą – 36:50. Tada baudos metimą įmetė M.Krivas, du realizavo G.Nemeikša, dvitaškį įmetė J.Bonga, o M.Rubštavičius situaciją pataisė pelnydamas šešis taškus – 47:58.

Dovydas Butka pataikė dar vieną dvitaškį, K.Kublickas taikliai metė iš toli, Liutauras Lelevičius įdėjo iš viršaus ir deficitas dar labiau sumažėjo – 54:60. G.Nemeikša ir N.Montvila pasižymėjo dviejų taškų vertės metimais, L.Lelevičius surinko penkis, M.Rubštavičius ir J.Bonga įsirašė po dar du taškus, tačiau pakeisti rungtynių baigties nepavyko – 67:78.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 10 (5 atk. kam.), G.Nemeikša 10, K.Kublickas 10, M.Rubštavičius 10, J.Bonga 7, L.Lelevičius 7, M.Krivas 5 (11 atk. kam.), N.Montvila 4, T.Sargiūnas 4, U.Jarueševičius 0, D.Šarauskas 0.

„Sūduva-Mantinga“: A.Urbonas 18, L.Aukštikalnis 15, I.Labutis 12, E.Džiaugys 10.