„Kauno Žalgiris“ iškovojo LFF Futsal taurę 0

Sekmadienį Kauno sporto halėje paaiškėjo LFF Futsal taurės nugalėtojai. Antrus metus iš eilės trofėjų laimėjo „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai. Žalgiriečiai namų aikštėje įtikinamu rezultatu 6:2 įveikė Vilkaviškio „Bruklino“ ekipą ir apgynė trofėjų.

Į priekį „Kauno Žalgirio“ komandą išvedė legionierius Vitinho, tačiau beveik iškart rezultatą išlygino „Bruklino“ ekipos žaidėjas Audrius Brokas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, antrąjį komandos įvartį pelnė Vinicius Carvalho. Dar labiau žalgiriečių pranašumą netrukus padidino tikslus Deivido Reimario smūgis – 3:1.

„Bruklino“ ekipai pirmojo kėlinio metu daugiau nepavyko realizuoti savo bandymų žalgiriečių aikštės pusėje, o kėlinio pabaigoje, po Justino Zagursko kelto kampinio, persvarą dar labiau padidino laiku ir vietoje atsidūręs Lukas Sendžikas.

Antrojo kėlinio pradžioje nei vienai komandai nesisekė realizuoti savo progų. Po dar vieno J. Zagursko kelto kampinio, antrojo kėlinio viduryje, taikliu smūgiu į „Bruklino“ vartus pasižymėjo Vitinho.

Likus 8 minutėm iki rungtynių pabaigos, po Tomo Bučmos perdavimo, įvarčiu vėl pasižymėjo D.Reimaris, o paskutinėmis dvikovos minutėmis antrąjį įvartį pelnė ir „Bruklino“ komanda.

LFF Futsal taurę „Kauno Žalgiris“ iškovojo antrus metus iš eilės. Futsal taurę kauniečiai iš viso yra laimėję jau 7 kartus.

LFF futsal taurės finalinio ketverto MVP buvo išrinktas „Kauno Žalgirio“ legionierius Vitinho.