Parašai sudėti: Š.Jasikevičius lieka Kauno „Žalgiryje“! (VIDEO) 12

Kauno „Žalgiris“ pasiekė didžiausią vasaros laimėjimą – komandos vairą ir toliau savo rankose laikys Šarūnas Jasikevičius!

Turtingiausių Europos klubų vilionėms nepasidavęs 41-erių metų specialistas nusprendė tęsti pradėtus darbus Kaune ir su Lietuvos čempionais pasirašė naują dvejų metų sutartį.

Praėjusio sezono viduryje vadovauti komandai kaip vyriausiasis treneris pradėjęs Š.Jasikevičius žalgiriečius atvedė į du Lietuvos krepšinio lygos titulus, iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę bei šį sezoną viršijo lūkesčius naujo formato Eurolygoje, kur su 14 pergalių buvo per plauką likta nuo atkrintamųjų varžybų ribos.

Šiuo metu užsienyje atostogaujantis ir telefonu su „Žalgiris TV“ kalbėjęs Š.Jasikevičius džiaugėsi galėdamas toliau dirbti su „Žalgirio“ komanda ir tikino be didesnių dvejonių priėmęs šį žingsnį savo karjeroje.

„Man tikrai labai patinka „Žalgiris“, jaučiuosi čia mylimas ir gerbiamas, o darbas su šia komanda yra vienas malonumas, todėl ieškoti geresnės vietos kažkur kitur šiuo metu tikrai nesinorėjo. Buvo neblogų pasiūlymų iš elitinių Europos komandų, tačiau jau seniai buvau apsisprendęs tęsti darbą Kaune“, – užtikrintai kalbėjo Šaras.

Vos tik pasibaigus auksiniam sezonui įvairiausiomis formomis pradėjo sklisti Š.Jasikevičiui skirtos žinutės, kuriomis jis buvo skatinamas pasilikti „Žalgiryje“. Bene originaliausia – užrašas „Šarai, pasilik“ ant didelio formato reklaminio stendo Kaune. Visi šie bandymai pro akis nepraslydo ir pačiam to kaltininkui, kuris teigė, jog tokie gerbėjų veiksmai išties glosto širdį.

„Tokie gerbėjų veiksmai yra didžiulis malonumas ir visos komandos darbo įvertinimas. Noriu padėkoti visiems palaikiusiems ir tikimės toliau sėkmingai judėti į priekį”, – dėkingas liko specialistas.

Vasarai dar tik prasidėjus ryškėja nauji komandos kontūrai: per pastarąją savaitę „Žalgirį“ papildė du nauji žaidėjai Aaronas White‘as ir Vasilije Micičius. Prie jų atvykimo prisidėjo ir trenerio pareigas tęsiantis Š.Jasikevičius, pasidžiaugęs prisiviliotais žaidėjais.

„Visas trenerių štabas yra labai patenkinti komandos naujokais, kadangi išlaikysime panašų žaidimo braižą ir kitą sezoną. Aaronas ir Vasilije yra jauni, darbštūs, alkani žaidėjai, kurie turėtų puikiai įsilieti į mūsų kolektyvą, tad tikrai malonu, jog tokie žmonės papildo „Žalgirį“,  – atvyksiančiais naujokais džiaugėsi Š.Jasikevičius.

Treneris šiek tiek atskleidė ir tolimesnius komandos komplektacijos darbus.

„Reikia apsispręsti dėl vidurio puolėjo pozicijos, taip pat svarstome galimybę stiprintis gynėjų grandyje. Mūsų prioritetai aiškūs – naujokas turi greitai įsilieti į komandą ne tik aikštėje, bet ir rūbinėje, kur vyrauja fantastinė atmosfera“, – paslapties šydą šiek tiek nutraukė apie artimiausius vasaros darbus prakalbęs vyriausiasis Kauno „Žalgirio“ treneris.

abonementai17-18_3840x530

Komentarai

 1. vel

  puikios zinios ant savaitgalio :D

 2. Fantastika

  Ačiū už geriausią vasaros naujieną. Pirksiu abonementą.

 3. M

  manau ne man vienam jau noretusi amerikieciu komandoje,tiek centro tiek ir SF ar SG/SF

 4. pirkit abonementa

  sarai sarai visiems kauno zalgirio fanams sirgaliams dziugios naujienos tikrai kad mylimas gerbiamas

 5. Vytas

  Jei dar bus stiprus Centras paimtas ir SG, perku abonementa. Saunuoliai

 6. to pirkit abonementą

  Jai tu nori kad Šaras liktu tai gerai, bet tavo žinutė nuskambėjo taip lyg būtum iš priešų stovyklos. Kuris nori tik pasišaipyt. Taigi kitą kartą rašyk žmoniškiau.

 7. zalgiris

  nu tai liko dziugu tai ir taip numanau kad abonementu bus nupirkta daug jei pernai buvo 5000 abonementu

 8. abonementa

  bet idomu kam brangina kainas jau taip pakanka pratesimui 105 eurai praita savaite ziurau buvo 110 euru 5 eurais daugiau pist siendien pasiziurau jau reikes 120 euru kam taip kaitaliot

 9. lrytas.lt

  Gyvenimo pamokas ismokusi zalgirio naujoka paveike lemtingas pokalbis su saru

 10. hm
 11. Hyper

  Geriausia žinia kokia tik gali būti šią vasarą. Šaras + Žalgiris = pergalės. Fantastiška komanda ….

 12. EL

  Saras saunuolis sulipde gera komanda puiki atmosfera tarpusavio supratimas,svarbiausia vasaros darba zalgiris jau padare islaike sara savo gretose, puikus buvo sezonas o kitas bus dar geresnis pasipildysim sudeti keliai naujais zaidejais ir pirmyn i kova lkl mum lygiu nebus kaip visad o eurolygoj ir vel grandam duosim i kaulus… MES UZ ZALGIRI !!!!!!!!