Coach Schiller highlights Panathinaikos length before EuroLeague regular season finale 4

Zalgiris is set to play its final game of the EuroLeague regular season on Thursday, as they host Panathinaikos in Zalgirio Arena. While the Kaunas side are out of the playoffs race and cannot move any higher than their current 11th position, a win at the end of the season would put them at a balanced win-loss ratio.

According to Zalgiris head coach Martin Schiller, the main threat for the Greek giants is size in each and every position.

“Panathinaikos coming to town, they’ve got three games left, we’ve got one, obviously. To characterize them, they’re a very long team, extremely big team, on each position. That’s their biggest strength.”

One of the main weapons of Panathinaikos’ offense is Mario Hezonja, who joined the team late in the season, and has averaged 15.3 points in the 7 games he has played.

“First and foremost, what they added with Hezonja was a second extreme scoring punch for this league. With Nedovic and him, they’ve got two exceptional scorers. It’s a quality that costs money, a quality that is rare. That’s the main thing they added to the roster, a scoring punch.”

Coach Schiller also addressed the fact that Augustine Rubit and Nigel Hayes will be missing for the upcoming game.

“We have to solve everything the way we did in the game against Lietkabelis in the LKL, by pushing everybody up a position and playing smaller than usual. That’s what we’ll do.”

Comments

 1. Aha

  OK, dabar jau pradedam kalbet apie pinigus? Pries gera savaite kalbejom apie tai, kad ankstesniuose sezonuose uztekdavo ir 16 pergaliu patekimui i astuoneta, patogiai ignoruojant fakta, kad tada ir komandu Eurolygoj zaide maziau, todel naturaliai ir tu pergaliu reikedavo maziau. Kazkaip visa tai man pradeda panaset i pasiteisinimus, kuriu cia siuo atveju visai nereikia. Zalgirio fanai nedurni ir situacija supranta. Zalgiris niekada nebuvo, nera ir nebus tas klubas, kuris gali sau leisti pirkti hezonjas ar panasaus lygio zaidejus. Jei Schillerio tokia padetis netenkina, tegul eina dirbt i toki kluba, kuris tures pakankamai pinigu ipirkti ta “kokybe”. Tik leisiu sau primint, kad Saras Zalgiri i F4 atvede su dar mazesniu biudzetu, sukurdamas ta kokybe sezono metu is zaideju, atejusiu is zemesniu lygu, kurie jo mustro ir savo didziuliu pastangu deka pakele zaidimo lygi ir savo verte taip, kad paskui juos medziojo turtingi grandai. Stai apie tai ir yra Zalgiris – sunkus darbas, tobulejimas ir per tai sukuriama kokybe. Mes ne perkam kokybe, mes patys ja kuriam. Ir butu malonu, kad vyr. treneris, jau beveik besibaigiant sezonui, ta pagaliau suprastu.

 2. 💚💚💚

  Šiandien paskutinės, nieko nebelemiančios “Žalgirio” rungtynės šio sezono Eurolygoje. Kodėl gi neleidus dėl garbės pakovoti jaunimui, pasidžiaugti būnant pagrindine sudėtimi? Ar verta varginti po traumos dar neatsigavusį J. Lauvergne’ą? Juk šiandien startinis penketas galėtų būti P. Jankūnas, P. Garino, K. Lukošiūnas, R. Jokūbaitis, M. Blaževičius. Ir dar… Linkėčiau, kad “Žalgirio” kapitonui šios Eurolygos rungtynės dar nebūtų paskutinės… Paulius Jankūnas, kaip ir Artūras Milaknis, – svarbi komandos dalis… Visiems gražių rungtynių šį vakarą, sveikatos besigydantiems žalgiriečiams ir ačiū komandai už nuoširdų darbą bei daug malonių emocijų šį Eurolygos sezoną.

 3. Senis

  Iš kito krepšinio portalo: kažkas instagrame surado tai “Nemanja Žorič: “Thomas Walkup is close to an agreement with Maccabi Tel Aviv for next season, There are still financial gaps between both sides but It’s expected to be resolved soon. I’m told.”. Jei tai tiesa, ką Motiejūnas (?? ir Šileris ??) ieškos į jo vietą ? Po sezono vėl pusę ar net daugiau komandos reikės rinkti iš naujo, nes pagrindiniai žaidėjai vis tiek išsibėgios.

 4. ,

  pao ne lietkabelis, jei be tiek zaideju laimes bus stebuklas, sekmes zalgiriui