Zalgiris gains 11 points advantage in the Cup quarter-finals 15

BasketNews.com

Zalgiris Kaunas kicked off their appearance in the Lithuanian King Mindaugas Cup, beating the hosts, CBet Jonava, in the quarter-finals 86-75 (20-22, 25-10, 17-28, 24-15).

The teams will play again on Tuesday. Jonava would have to beat Zalgiris by more than 11 points to advance to the semifinals.

Jonava were up by two at the start of the fourth (64-62), but Zalgiris went on an impressive 20-2 run to gain a commanding lead (82-66). Jonava managed to cut their deficit a bit before the upcoming rematch and lost by 11.

Lukas Lekavicius was the leader for Zalgiris, finishing with 16 points (5/6 2PT, 2/4 3PT), 6 assists, 3 rebounds, 2 steals, and 25 PIR.

Emmanuel Lecomte put on an impressive display for Jonava, ending with 27 points (5/8 2PT, 3/5 3PT, 8/8 FT), 7 rebounds, 7 assists, 1 steal, 2 turnovers, and 43 PIR.

The hosts sustained a two-point advantage after the first quarter (22-20) but fell apart in the second, allowing Zalgiris to go on a 13-2 run. Zalgiris held Jonava to just 10 points in the second, leading by 13 at the break (45-32).

Zalgiris had a double-digit lead at the halfway mark of the third (56-45), but Jonava exploded with a 15-4 run to tie the game at 60.

Zalgiris: Janis Strelnieks 17, Lukas Lekavicius 16 (6 AST), Tyler Cavanaugh 13 (6 REB), Josh Nebo 12 (5 REB), Mantas Kalnietis 8, Arturas Milaknis 6.

Jonava: Emmanuel Lecomte 27 (7 REB, 7 AST, 43 PIR), Laimonas Kisielius 15, Evaldas Saulys 14, Anderson Lachlan 8.

Comments

 1. Šančiai

  Tiesiog vargsta, atidirbinėja. varganas žaidimas, vargana pergalė.

 2. Jo

  Ką jie veikia LKL kmt taip žaidžia baisu jie turi tik 6 žaidėjus vos jie nenukala pilna sudėti turinti

 3. 709

  Su eiline isgimdyta pergale! Greiciau pasibaigtu tas kosmariskas zezonas.

 4. Sunkiai

  Vien Tas Kad Zalgiri Gelbejo Tritaskiai turejo +17 bet sugeba isbarstyt po 3 kelinio +2 Jonava energyngai grizo Aisku 4 Kelini pritruko jegu 8 zaide Pasiseke kad Jonava klydo pabaigoje

 5. Siauliai

  Su Siauliais bus neramu Kai taip zaidzia

 6. Tvarkarastis

  Dar kas dvi dienas zaist Jonava Fenerbache Rytas

 7. Fanas

  Motiejau, tau dar neatsibodo šio antakio krušlio pornografija, a ??? Mest von šitą dolbaną treneriūkštį lauk ir kuo greičiau, ir kuo toliau. Lochų lochas net Krapiką pradeda perspjaut. Jau 1001-ą kartą vyksta tas pats per tą patį, o tas antakio pislys nifiga nieko nedaro – tik įgyja komanda kelis taškus, pypiec žaidimas kažkur išnyksta, sakau, toks vaizdas, kad galvoja jog JAU laimėjo, ir važiuojama greit į duobę ir minusą. Tas buvo tiek su visom EL komandom, tiek paskutiniais Prienais ar šiandien su Jonava. O šis treneriūkštis stovi išbalęs, reakcijos nulis, jokio užvedimo, jokio žaidėjų perstatymo, nulis minties žaidime, tik savo antakį dročina. Per cielą minutę net nesugeba nieko padoraus komandai pasakyt, tik ir pisasi su tuo antakiu. Nu tokio š….o gabalo trenerio parodijos (neskaitant pirmo slidininko) senokai bebuvo. 7 priešininkai, pas Žalgirį visi, net nesugeba net triuškint, tasosi iki paskutinių sekundžių su autsaideriais, jokios minties statyti reikuamus žaidėjus prie įsišaudžiusio priešininko (matyt, o kam – tegu ir toliau mėto laisvas), gynyba nulinė, puolimas bedantis, jei ne trapakai šiandien, galėjom laisvai ir prapilt.
  Nafik toks šlykštus treneriūkštis, jei jis impotentas treniravime, a, Motiejau ??? Nei žaidėjų užvest, nei jų nuteikt, toks jausmas, kad žaidėjai padėję ant šio šlykštalo, tas kažką mekena, o žaidėjai arba juokauja, arba šiaip nekreipia dėmesio į locho sapaliones. Tiek laiko antakio pislys sėdi, nulis progreso, visai jokio, komanda destrukcijoj, pasimetę, todėl ir toks apgailėtinas žaidimas, KMT ir JKL čempionų titulai šiemet nesišviečia, baisu, kad nebūtų ir naujam sezone :-(

 8. lol

  nuo zaidejo iki trenerio – jokio potencialo ir progreso.

 9. Darius

  motiejunai, kaip zaidimas ? Kosmosas, ar ne ? Ar jau ne ? Vis dar keli komandai tiksla patekti i eurolygos top 8 ?

 10. Zdovco

  Bedos zalgirio 3 keliniuose

 11. dabar

  jau matosi bedos ne tik silpnam perimetre bet ir trenerio, neisreikalauja is zaideju jugoslavisko krepsinio , niekaip, nera jokio grieztumo , akivaizdziai matosi is zaideju veidu, jauciasi komfortiskai ir patogiai , gauna desimt kartu dodesnes algas negu oponentai LKL, bet zaidzia apylygiai

 12. Darius

  užteko išeiti Šarui ir blogiausias vadybininkas per trumpą suspindėjo visu gražumu, sėdi dabar akis išvertęs, per skudurą kvėpuoja ir žiūri kaip čia taip nutiko. O nutiko taip, kad dabar bus sunku pakilti iš dumblo. Kas norės eiti žaisti į paskutinę komandą, vadovaujamą apsišaukėlio ir treniruojamą neaiškaus trenerio ? Kas norės treniruoti komandą, sukomplektuotą baisiai ir neturinčią perspektyvų ? Manote atsiras rimtas treneris, kuris norės trinti antakį, žiūrėdamas į tokią sudėtį, kai jokia pergalė Eurolygos turnyre nesišviečia ? Kas norės remti paskutinę komandą, į kurią žiūrint visi tik keikiasi ? Man pikta, kad turėdamas šitokią Šaro paliktą bazę tas bukagalvis ponas taip žaibiškai viską sugriovė. Žalgiris prarado pagarbą. Žalgiris nebėra tas magnetas, į kurį pažiūrėti žmonės važiavo iš visos Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir net Estijos. Dabar primokėti reiktų, kad į tą stenėjimą turėtum žiūrėti. Ir dabar tas mėšlius vadybininkas jau pats niekaip nepataisys reikalų, dabar jau reikia, kad ateitų dirbti rimtas žmogus, kuris dar turi autoritetą krepšinio pasaulyje. O tam mėšliui kuo greičiau dingti iš tv ekranų ir nesirodyti šitiek pridirbus.

 13. ....

  Jau tik pranešus apie Jurę iš kart buvo aišku, kad nieko gero nebus. Bet ponui vadybininkėliui kitaip atrodė. Tas pats ir su Shileriu buvo. Jau pernai matėsi, kad nėra jokios minties žaidime ir gale sezono prasileidom visas rungtynes dėl kovos į aštuntuką. Bet ne, duodam Shileriui surinkt komandą ir tada atleidžiam pradžioj sezono. O tada pasirodo gelbėtojas Jurė, Eurolygos komandą treniravęs anam šimtmetį, kuris išvis nesupranta kur papuolė. Vienu žodžiu, genialus valdymas.

 14. Darius

  Visi durniai. Visus lauk! Mane reikia paskirti treneriu ir dar sporto direktorium, ir dar vietoj blogiausio vadybininko. Važius tada žmonės į mane pažiūrėti, važiuos iš visos Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir net Estijos. Ir dar Eurolygai galiu vadovauti.

 15. Dariui 2022.01.17 13:03

  😂😂😂