Slapukų politika

Daugiau apie slapukų politiką

Jūs lankydamiesi www.zalgiris.lt galite patys pasirinkti norimus slapukus užpildę žemiau pateikiamą sutikimo formą. Pasirinkus atitinkamus slapukus ir paspaudus Sutinku, patvirtinate savo sutikimą slapukų naudojimui. Užpildžius sutikimo formą, daugiau nieko papildomai daryti nereikia. Arena, atsižvelgiant į Jūsų sutikimo formą, naudoja tik Jūsų pasirinktus slapukus nustatytiems slapukų tikslams pasiekti. Užpildytą sutikimo formą, galite bet kada koreguoti taip keisdami ir/arba atšaukdami savo pasirinkimą apie leidžiamus naudoti slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų valdymą – Slapukų politikoje.
Apie savo įspūdžius Kauno „Žalgirio“ direktoriaus pozicijoje Paulius Jankūnas dalijosi tinklalaidėje „Žalgiris On Air“, kuri buvo įrašyta per gyvą susitikimą su „Žalgiris Insider“ Klubo prenumeratos plano nariais.

#ŽalgirisOnAir tinklalaidėje apsilankė vasarą prie Kauno „Žalgirio“ prisijungęs amerikietis Brady Manekas. Per ilgiau nei valandą trukusį pokalbį su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku krepšininkas papasakojo apie savo pirmuosius įspūdžius Lietuvoje, reabilitaciją po traumos, karjeros pradžią ir laikus iš JAV.

Lapkričio 28-ąją „Žalgirio“ arenoje esančiame „TOP SPORT Bare 11” žalgirietis Tomas Dimša susitiko su „Žalgiris Insider“ Klubo prenumeratos plano narias ir kalbėjosi apie sezoną, peties traumą ir prie komandos prisijungsiantį naujoką.

Apie „Žalgirio“ jaunimo programos aktualijas bei jaunųjų krepšininkų rengimą „Žalgiris On Air“ tinklalaidėje kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjosi „Žalgirio“ jaunimo programos vadovas Gediminas Navickas.

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Arnas Butkevičius, pradėjęs antrąjį savo sezoną komandos gretose, jaučiasi užtikrintai žaisdamas su žaliai baltais marškinėliais. Apie tai krepšininkas pasakojo gyvame susitikime su „Žalgiris Insider“ Klubo plano prenumeratoriais. Pirmoje pokalbio dalyje A.Butkevičius dalijosi mintimis apie antrą sezoną „Žalgiryje“ ir sezono pradžią, apskritai.

Kauno „Žalgirio“ komandos aukštaūgis Laurynas Birutis apsilankė „Žalgirio“ tinklalaidžių studijoje, kur kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku bendravo tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir.

Buvę vieni „Žalgirio-2“ ekipos lyderių Liutauras Lelevičius ir Kajus Kublickas kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku „Žalgiris TV“ tinklalaidėje „Žalgiris On Air“ kalbėjosi apie auksinį NKL sezoną, neeilinę stažuotę JAV, pasiruošimą Europos čempionatui, savo ateitį bei „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje tinklalaidės dalyje atsakė į sirgalių klausimus.

Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis „Žalgiris On Ar“ tinklalaidėje kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjosi apie 2022–2023 m. sezono pabaigą, apžvelgė komandos ateitį, o „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje dalyje atsakė į sirgalių klausimus.

Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas apsilankė #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kur kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku aptarė žalgiriečiams pasibaigusį Eurolygos sezoną, būsimą vasarą žaidėjų rinkoje, naujos Eurolygos vadovybės darbus ir artėjantį finalo ketvertą.

Žalgirietis Isaiah Tayloras dar po šviežiai iškovoto bilieto į ketvirtfinalį apsilankė #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kur kalbėjosi apie savo karjerą ir sezoną su „Žalgiriu“.

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša svečiavosi #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kurioje kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjosi apie sugrįžimą į „Žalgirį“, karjeros patirtį Ispanijoje ir Italijoje bei tapimą įžaidėju.

Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku naujausiame tinklalaidės #ŽalgirisOnAir epizode aptarė Eurolygos reguliariojo sezono pirmąją pusę.