Slapukų politika

Daugiau apie slapukų politiką

Jūs lankydamiesi www.zalgiris.lt galite patys pasirinkti norimus slapukus užpildę žemiau pateikiamą sutikimo formą. Pasirinkus atitinkamus slapukus ir paspaudus Sutinku, patvirtinate savo sutikimą slapukų naudojimui. Užpildžius sutikimo formą, daugiau nieko papildomai daryti nereikia. Arena, atsižvelgiant į Jūsų sutikimo formą, naudoja tik Jūsų pasirinktus slapukus nustatytiems slapukų tikslams pasiekti. Užpildytą sutikimo formą, galite bet kada koreguoti taip keisdami ir/arba atšaukdami savo pasirinkimą apie leidžiamus naudoti slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų valdymą – Slapukų politikoje.
Kauno „Žalgirio“ komandos aukštaūgis Laurynas Birutis apsilankė „Žalgirio“ tinklalaidžių studijoje, kur kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku bendravo tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir.

Buvę vieni „Žalgirio-2“ ekipos lyderių Liutauras Lelevičius ir Kajus Kublickas kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku „Žalgiris TV“ tinklalaidėje „Žalgiris On Air“ kalbėjosi apie auksinį NKL sezoną, neeilinę stažuotę JAV, pasiruošimą Europos čempionatui, savo ateitį bei „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje tinklalaidės dalyje atsakė į sirgalių klausimus.

Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis „Žalgiris On Ar“ tinklalaidėje kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjosi apie 2022–2023 m. sezono pabaigą, apžvelgė komandos ateitį, o „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje dalyje atsakė į sirgalių klausimus.

Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas apsilankė #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kur kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku aptarė žalgiriečiams pasibaigusį Eurolygos sezoną, būsimą vasarą žaidėjų rinkoje, naujos Eurolygos vadovybės darbus ir artėjantį finalo ketvertą.

Žalgirietis Isaiah Tayloras dar po šviežiai iškovoto bilieto į ketvirtfinalį apsilankė #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kur kalbėjosi apie savo karjerą ir sezoną su „Žalgiriu“.

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Tomas Dimša svečiavosi #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kurioje kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjosi apie sugrįžimą į „Žalgirį“, karjeros patirtį Ispanijoje ir Italijoje bei tapimą įžaidėju.

Kauno „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku naujausiame tinklalaidės #ŽalgirisOnAir epizode aptarė Eurolygos reguliariojo sezono pirmąją pusę.

Vasarą „Žalgirio“ direktoriaus pavaduotoju tapęs Paulius Jankūnas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje dalijosi mintimis apie savo pirmąjį pusmetį naujose pareigose ir komandos žaidimą.

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Kevarriusas Hayesas naujausiame #ŽalgirisOnAir epizode su krepšinio komentatoriumi ir laidų vedėju Ryčiu Kazlausku aptarė savo pomėgius už krepšinio aikštės ribų, karjeros vingius ir rungtyniavimą „Žalgiryje“.

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Arnas Butkevičius svečiavosi #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kurioje kartu su krepšinio komentatoriumi ir laidų vedėju Ryčiu Kazlausku kalbėjosi apie savo karjerą, sugrįžimą į Eurolygą ir norą būti dar efektyvesniu puolime.

Naujasis Kauno „Žalgirio“ atakų organizatorius Keenanas Evansas apie savo įspūdžius Lietuvoje bei visą ligšiolinę karjerą mintimis dalijosi tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir.

Dar vienerius metus su „Žalgiriu“ pradedantis E.Ulanovas tapo pirmuoju naujojo sezono žalgiriečiu, apsilankiusiu #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje. Su „Žalgiris TV“ laidų vedėju ir krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku bendravęs puolėjas dalijosi įspūdžiais apie pasiruošimą sezonui, komandos sudėtį ir kitus dalykus.