„Žalgiris“ savaitę užbaigė laimėdamas Šiauliuose 1

Kauno „Žalgirio“ (20-2) komanda toliau užtikrintai žengia „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai savaitę Šiauliuose užbaigė rezultatu 92:69 (28:19, 19:15, 19:23, 26:12) įveikdami vietos „Šiaulius“ (5-17).

Dvitaškiu susitikimą pradėjo Laurynas Birutis, Edmondas Sumneris įdėjo iš viršaus, o Dovydas Giedraitis ir Brady Manekas pataikė po tritaškį – 10:2. B.Manekas ir Danielius Lavrinovičius pasižymėjo dvitaškiais, po tris taškus surinko Edgaras Ulanovas, Tomas Dimša ir Keenanas Evansas, o penkis įmetė L.Birutis – 28:19.

Per keturias antrojo kėlinio minutes du taškus žalgiriečiams pelnė L.Birutis, o varžovai tuo pasinaudojo ir priartėjo – 30:28. Septyniais taškais tuomet atsakė E.Sumneris, du pelnė Kevarriusas Hayesas, tritaškį smeigė B.Manekas, o K.Evansas įsirašė penkis taškus – 47:34.

Po pertraukos po tritaškį smeigė K.Evansas ir E.Sumneris, L.Birutis įdėjo iš viršaus, tačiau varžovai vėl spurtavo ir skirtumas sumažėjo – 49:55. Dviem tolimais metimais blykstelėjo T.Dimša, tritaškį pataikė ir E.Ulanovas, o dviem taškais kėlinuką užbaigė E.Sumneris – 66:57.

Du tritaškius pataikė B.Manekas, keturiais taškais iš po krepšio pasižymėjo K.Hayesas ir skirtumas vėl augo – 76:62. K.Hayesas pelnė dar keturis taškus, du pridėjo L.Birutis, o po penkis dvikovos pabaigoje surinko Lukas Lekavičius ir D.Giedraitis – 92:69.

„Žalgiris“:, E.Sumneris 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), B.Manekas 14, L.Birutis 13 (5 atk. kam., 2 per. kam.), K.Evansas 11 (4 rez. perd.), K.Hayesas 10 (5 atk. kam.), T.Dimša 9, D.Giedraitis 8, E.Ulanovas 6 (5 rez. perd.), L.Lekavičius 5, D.Lavrinovičius 2, A.Butkevičius 0, D.Butka 0.

„Šiauliai“: L.Thorpe‘as 14 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), T.Pavelka 12 (2 per. kam.), D.Romančenko 10.