Pusfinalio seriją be pralaimėjimų baigę žalgiriečiai žengė į „Betsafe-LKL“ finalą 23

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė „Betsafe-LKL“ pusfinalio seriją trečiosiose rungtynėse namuose nugalėdami Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komandą 88:79 (18:18, 21:26, 24:10, 25:25).

Tomas Dimša dvikovą atidarė taikliu dvitaškiu, tris baudų metimus sumetė Keenanas Evansas, o Laurynas Birutis surinko keturis taškus – 9:7. Baudų metimais taškus rinko Brady Manekas ir Edmondas Sumneris, dar vieną dvitaškį įmetė L.Birutis, o Edgaras Ulanovas pelnė keturis taškus – 18:18.

Po dvitaškį įmetė E.Sumneris ir Lukas Lekavičius, baudos metimu pasižymėjo Rolandas Šmitas, o Dovydas Giedraitis ir L.Lekavičius taikliai metė iš toli – 29:29. Kevarriusas Hayesas įdėjo iš viršaus ir realizavo baudos metimą, dviejų taškų vertės metimą pataikė E.Ulanovas, K.Evansas sumetė baudų metimus, o E.Sumneris surinko tris taškus – 39:44.

Po pertraukos penkis taškus iš eilės pelnė K.Evansas, baudų metimus sumetė L.Birutis, o B.Manekas tritaškiu vėl išvedė kauniečius į priekį – 49:46. K.Evansas, L.Birutis ir E.Ulanovas įsirašė po dar du taškus, vieną baudos metimą įmetė L.Lekavičius, kėlinio pabaigoje dvitaškiu dar pasižymėjo B.Manekas, o L.Lekavičius kėlinį užbaigė penkiais taškais – 63:54.

K.Hayesas baudų metimais didino skirtumą, Demetre Riversas smeigė tritaškį, L.Lekavičius pridėjo 2 taškus – 70:56. Kamuolį perėmęs E.Sumneris dėjo į krepšį, L.Lekavičius pataikė iš toli, R.Šmitas ir T.Dimša taškus rinko po prasiveržimų – 79:64. Rungtynes užbaigė R.Šmito dvitaškis, penki T.Dimšos taškai iš eilės ir L.Lekavičiaus baudų metimai – 88:79.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 18, K.Evansas 12, L.Birutis 10 (2 blk.), T.Dimša 9, E.Sumneris 8, E.Ulanovas 8 (7 rez. perd.), B.Manekas 7, R.Šmitas 5, K.Hayesas 5 (5 atk. kam., 3 per. kam.), D.Riversas 3, D.Giedraitis 3.

„7bet-Lietkabelis“: D.Sirvydis 25 (4 rez. perd.), D.Gagičius 20 (11 atk.kam.), V.Lipkevičius 9 (5 atk. kam.).

Komentarai

 1. Martynas

  Kai visokie Omos ir Patarakai medinių bajerių karaliai ziuri taip ir gaunasi.As nustumiu tik zinauaiskiai,kad tam Omai nusivilti ant to Zalgiriuko kaip ir tam Patarakui.Galvojate Monikai Liu rūpi tas Zalgiriukas? Jei rūpi kad i jos koncertus eitumete srai jas jei rupi.Jei Evansui kazkas nutiko dėl LKL nesu toks tikras 50-50 aij …

 2. Ne tau Martynai...

  Eik kaku, pats supratai ka paraŝiai pieniau.

 3. Gaila

  Evanso gaila źiauriai, sveikatos. Nesiseka jam su tom traumom.

 4. ...

  Stiprybės Evansui ir tikimės, kad pats blogiausias scenarijus nepasitvirtins. Gaila vaikinuko. Toks pozityvus, visiškai Kaune pritapęs, bet kaip nesiseka…

 5. :(

  Kaip velniškai žiauriai gaila Evanso… Fantastiškas žaidėjas, puikus žmogus. Gyvenimas žiauriai neteisingas, o Kaunas jam, deja, įsimins kaip nelaimes nešęs miestas. Ir ta jo trauma greičiausiai didžiulių krūvių pasekmė. Visą sezoną Eurolygoj turėjo tempt komandą ir dar dabar LKLe. Be Evanso finale bus batai, nesvarbu, kuri komanda ten bus, nes mūsų gynėjų linija tiesiog apverktina. Ačiū Jankiui už nuostabią komplektaciją ir ištaškytus pinigus visokiems neaiškiems papildymams. Tragedija, kai komanda yra taip priklausoma nuo vieno žaidėjo.

 6. Aha

  Tikrai Evansas visą sezoną arė nežmoniškais krūviais ir dar po tokios traumos. Na gal jis pas nenorėjo taupytis, bet Žalgiris tikrai turėjo labiau atsižvelgt į jo krūvius. Kam tą Riversą iš vis pirko, jei Evansas vistiek turėjo arti po 30 min. ? Čia kad Lukas savo 5 min. pasidalintų ? Man Žalgirio organizacija tikra parodija darosi su savo sprendimais.

 7. Darius

  iš to, ką mačiau manau, kad Evansui darys kelio operaciją, o pilnu krūviu žaisti pradės rudenį.

 8. :(

  Niekad net didžiausiam košmare nesapnavau, kad paskutinės Evanso rungtynės su Žalgirio apranga bus tokios ir pabaiga bus tokia liūdna. To nenusipelnė, nei Evansas, nei sirgaliai. Siaubas, tiesiog siaubas.

 9. Na,

  Sirvydis mažiausiai tris kartus patiesė Evansą puolime, gavo ten porą pražangų,bet užduotį įvykdė- ilgam išvedė iš rikiuotės geriausią lygos žaidėją. Gaila, kad Trinchieri laikė aikštelėje Evansą beveik be keitimų ir ne tik šios dienos rungtynėse. Dabar šaukštai po pietų. Apie teisėjus iš viso nėra ką kalbėti. O Sirvydžiui geriau būtų grįžti į Statybą ir nelįsti į Žalgirį . Klaikiai gaila Evanso…

 10. Remis

  Gal dar Evansas pasiliks žalgiryje, čia puikios sąlygos reabilitacijai, plius ir kontraktas gal jau įkandamas bus.

 11. ZalgirisFan

  Keenan speedy recovery! All of the Zalgiris fans have your back!

 12. A tai

  dabar ir Milašius galės gulėti kėdėj pirmoje eilėje ne toks surūgęs. LKL pagaliau ture

 13. Darius

  gaila, bet neapsirikau, Evansas žaisti galės tik po pusės metų

 14. vieni

  šaltiniai praneša kad girnele, kiti kad kryžminiai raiščiai , bet kokiu atveju visisškas šš, kas dabar draskys gynyba , kas mes ir svarbiausia pataikys į kašę? Iki dabar evansas vienas ardėsi kiti stovėjo ir žiūrėjo. Laisvi pataikė 20% metimu? Reikia tvirtos kojos kad išspardytu tiems slunkiams subines.

 15. Tai

  Tik Šaras galėtų, bet jam pačiam dabar gali išspardyt . Šiaip jau reikia susitaikyti su tuo, kad per likusias 10 dienų Žalgiriukas nieko naujo nebegali paruošti. Finalas gali būti prastas.

 16. jjjj

  valmieros lopas toliau dejes ant zalgirio, laukia atsiputes sezono galo kol komandos draugai traumuojasi turedami traukti komanda, gal ne be reikalo saras taip staugdavo ant jo

 17. Darius

  aš nesuprantu, ko šitie tyli, nieko nepraneša. O Evansui šiandien padarė operaciją, pusė Kauno šneka, o čia tyla. Nežais ilgai

 18. Nu tu ir lopas

  Ka tau avėpiza pranešti? Jai pagal tave puse Kauno ẓ̌ino :)

 19. Darius

  lopas čia esi tu, čia praneša apie 4% gynybai.ir kitokią propagandą, o kai geriausias žadėjas gauna traumą ir yra operuojamas, tyla ?

 20. Darius

  pagaliau pranešė, ir ko čia visą dieną reikėjo slėpti ?

 21. Drariau dyrka

  Slėpė nes bijojo kad tavo subinė nepavirstu inkilu… Nes tu paukšti gaidyno, vis nerymsti.

 22. Darius

  na tu jau senai gaidyne tupi apramintas su išdrožtu inkiliuku

 23. BENAS

  lkl
  benas