Kauno „Žalgirio“ stovykloje – nauji COVID-19 atvejai 22

Į Graikiją dėl prastų oro sąlygų Atėnuose neišskridę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sulaukė prastų žinių ir iš kito fronto. Atlikus COVID-19 tyrimus paaiškėjo, kad teigiami rezultatai užfiksuoti vidurio puolėjui Joshui Nebo ir fizinio rengimo treneriui Nerijui Navickui.

Trečiadienį žalgiriečiai Atėnuose turėjo sužaisti atkeltas 18-ojo turo rungtynes su „Panathinaikos“ komanda. Prieš kelionę žalgiriečiams buvo atlikti COVID-19 testai. Jie ir toliau teigiamus rezultatus parodė praėjusią savaitę sirgusiems Pauliui Jankūnui, Artūrui Milakniui ir Tai Websteriui. Nors dabar žalgiriečiai jaučiasi gerai ir pagal Lietuvoje galiojančią tvarką jau gali palikti izoliacijos vietą, rungtyniauti Eurolygoje jie galės tik sulaukę dviejų neigiamų rezultatų iš eilės. Artimiausiomis dienomis jie bus tikrinami dar kartą.

Ištyrus likusius komandos narius, teigiami rezultatai nustatyti J.Nebo ir vienam iš fizinio parengimo trenerių N.Navickui. Jie izoliavosi nuo komandos.

Laukiant testų rezultatų antradienio rytinę treniruotę praleido ir lengvus peršalimo simptomus pajutęs vyr. treneris Jure Zdovcas. Vietoje jo treniruotei vadovavo Tautvydas Sabonis, kuriam talkino Evaldas Beržininkaitis, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad J.Zdovco COVID-19 testo rezultatas yra neigiamas.

Pastarąsias dvejas rungtynes dėl šlaunies traumos praleido Janis Strelniekas, o sekmadienio dvikovoje su Vilniaus „Rytu“ čiurnos traumą patyrė Mantas Kalnietis. Jų galimybės dalyvauti penktadienio išvykos rungtynėse su Milano „AX Armani Exchange“ komanda paaiškės po artimiausių treniruočių.

Su „Žalgiriu“ šiuo metu treniruojasi jaunieji žalgiriečiai Mantas Rubštavičius, Titas Sargiūnas, Liutauras Lelevičius ir Motiejus Krivas, kurių pagalbos, priklausomai nuo situacijos komandoje, gali prireikti ir artimiausiose rungtynėse.

Komentarai

 1. A. Masėnas

  Jau senai zinom apie tuos atvejus. Kiek sportininku sirgo sunkiai ? Sportinjnku per visa pasauli yra milijonai. Jei bent vienas butu pakliuves i reanimacija, spauda sukeltu milziniska sensacija. Tai gal metas nustoti testuoti sveikus vyrus. Ir marmaliuoti, nes ne vienas simtas marmaliuotu praeitais metais mire tiesiog per varzybas

 2. Darius

  suprantama, kad vienas Žalgiris nieko nepakeis, reikia visiems. Mums melavo, kad reikia sumarmaliuoti žaidėjus ir sezonas bus kaip anksčiau. Sumarmaliavo krepšininkus ir vis tiek testuoja, radę besimptomius atvejus tuoj pat izoliuoja žaidėjus. Hayes, Mirotič, Šaras buvo priversti izoliuotis, nors jautėsi gerai. Kyla klausimas, kuo vadovaujasi Eurolyga, nustatydama taisykles ? Kodėl Lietuvoje pasveikęs Jankūnas gali eiti treniruotis ir žaisti LKL -e, o Eurolygos rungtynių žaisti negali ? Anksčiau krepšininkai susirgdavo, bet svarbias rungtynes žaisdavo su 38 C temperatūros. Komandai reikėjo ir žmonės ėjo žaisti. O dabar sveiki ir negali ?

 3. jau įprasta

  kad tie priplaukę antivakseriai savo trigrašį kiša visur, kur šuo bb nekiša, bet nėra malonu, kai jų kliedesius turi skaityti ir kašio temose, ypač Žalgirio

 4. kazkiek

  dar reikia laiko kad ir pas mus pripazintu nepavojinga liga, airija uk, danija , norvegija jau pripazino ir atsaukia visus apribojimus . Musu valzdia patys nieko nesugalvoja o seka eu , kai visur pripazins tada ir pas mus. Nieko naujo todel ir eurlyga panasiai elgiasi . Kad covid turi itakos sportininkui tai akivaizdu , paimkim gifi , sugrizes mazdaug po menesio jisai yra aboliutus lavonas ,

 5. Darius

  vakar Austrijoje buvo slalomo etapas, kuriame trečią vietą užėmė austras Fioleris, kuris visą savaitę buvo uždarytas į izoliaciją dėl mirtinos ligos ir net nebuvo išėjęs iš kambario. Po savaitės sirgimo mirtina liga gavo neigiamą testą, po kurio lėkė iškart į trasą, sakė, kad tris kartus nusileido apšilimui ir per varžybas paėmė trečią vietą. Tai tikrai, kad mirtinas virusas įtakos turi.

 6. netinkamas

  pavyzdys , giffy sirgo apie menesi todel jam ir turejo. O tavo austras besimptomis buvo.

 7. Darius

  reiškia vieniems turi, kitiems ne.

 8. taip

  butent tai ir reiskia

 9. A. Masėnas

  Vakseri, didziausi susirgimu skaiciai, skaiciuojant milijonui gyventoju, yra labiausiai sumarmaliuotose salyse, Izraelyje, Prancuzijoje, Danijoje. Kodel taip yra ?

 10. su

  tokio lygio proto bokstais nepasigincysi , kur jau man

 11. kloune Masėne

  todėl, kad tose šalyse testų daugiausia padaroma

 12. to su

  visiškai teisus, jie kaip pedikai ar žaliavalgiai, savo tiesą agresyviai kiš visur ir visada, taip jau būna su tais mažumų atstovais

 13. Darius

  o tai kodel ten padaroma daugiausiai testu ? Daugiausiai sumarmaliavo zmoniu ir daugiausiai daro testu, kam ? Koks to tikslas ? Juk marmalizavimas turi apsaugoti nuo ligos, bet neapsaugo. A, tiesa, marmalas apsaugo nuo hospitalizavimo ir mirties.

 14. 😂😂😂

  Nebesipykit, žmonės! Nėra čia daug tų antivakserių. Negi nesuprantame, kad A. Masėnas ir Darius – tai vienas ir tas pats žmogus? Na, toks asmenybės susidvejinimas….😊

 15. taigi

  parašysiu tik tiek: Dariau linkiu nesusirgti sunkia forma, nuo kurios niekas neapsaugotas.

 16. Kad

  sunkesnių formų jau nebūna

 17. A. Masėnas

  Nezinau kas tau ten trejinasi

 18. Darius

  pasidalinsiu, postas ne mano, o mediko, mokslų daktaro :
  Lietuvoje pagaliau pasiektas 69,4 % (bent savaitę buvo įstrigę ties 69,3 %) ir iš karto 3 rekordai :
  – rekordinis covid testų skaičius per parą
  – rekordinis covid atvejų skaičius per parą
  – rekordinis teigamų covid testų procentas.
  Belieka 0,6 % ir pasieksime 70 %. Tada jau galas pandemijai, kaip aiškino įvairūs veikėjai prieš nepilnus metus. Na ir kas, kad Portugalija, Malta, Islandija yra EEE lyderiai tiek pagal paskiepytų skaičių, tiek pagal covid plitimą.

  O nuo savęs pridėsiu, kad po kelių metų nesirgimo sausį persirgau. Galiu pasakyti, kad ligą įveikiau dviem arbatos puodeliais, kaip Šaras sakė. Tiesiogine prasme, vakare pakilus temperatūrai įkaliau du puodelius arbatos su avietėmis ir nuėjau miegoti, o ryte jau jaučiausi gerai, bet buvau prisidavęs testui, tai nuvažiavau. Rado. Kas toliau, kaip ir 2 ar 3 kartus subadyti e sveikatoje gavau barkodą, kuriuo nežadu naudotis, kadangi nesu daiktas, kurį reikia skenuoti prie įėjimo kažkokiam menkystai. Taigi, mano gyvenime niekas nesikeičia, išskyrus tai, kad pusę metų galėsiu keliauti.

 19. Dariau

  na ar ne klounas esi su savo „ne daiktas, kurį reikia skanuoti“? o šiaip visą gyvenimą be dokumentų gyvenai, niekur jų nepateikinėjai? atsilupėliai tie mažumos

 20. Dariau

  o dar juokingiau tu ir į tave panašūs atrodot bvisiškai „nematydami“ jokios jums nepalankios statistikos, o ištraukdami kokio vieno iš tūkstančio profesoriaus blevyzgas – kažkodėl būtent to mažumų atstovo pezalais visi turi tikėti, o kitus ignoruoti

 21. Darius

  na iki siol per savo gyvenima dar nei karto niekam nerodziau jokio popieriaus tam, kad patekti i teatra, parduotuve ar varzybas. Ir toliau neketinu, dabar tokiu vietu, kurios reikalauja pispasiu, tiesiog finansiskai neremsiu ir su respiratoriais nesidusinsiu. Jos yra skirtos edukuotoms avims.

 22. AsepaExold

  Bravo, what necessary phrase…, an excellent idea
  http://69.downloadfirstyou.com/